Stadiony

Bordeaux

Bordeaux

Region: Akvitánie Bordeaux [bordó] je přístavní město na jihozápadě Francie, při ústí řeky Garonny do Atlantického oceánu. Živé obchodní a univerzitní město s bohatou historií je hlavním městem departementu Gironde... (DETAIL STADIONU)

Lyon

Lyon

Region: Rhône-Alpes Lyon je velmi moderní a přátelské město. A zároveň hlavní město Alpského regionu. Každopádně je mnohem klidnější než Paříž a zároveň má o něco delší historii. Lyon leží na soutoku řek Rhôny a... (DETAIL STADIONU)

Nice

Nice

Regoin: Provence-Alpes-Côte d'Azur Nice [nis] Známé letovisko Nice je největším letoviskem Francouzské riviery . Je proslulé díky kombinaci slunce, moře a luxusu, který lemuje dokonalá atmosféra. Ve městě se nachází... (DETAIL STADIONU)

Paříž

Paříž

Region: Île-de-France Paříž je hlavní a zároveň největší město Francie. Je přirozeným centrem Pařížské aglomerace. V Paříži sídlí vedení téměř poloviny všech francouzských společností, stejně jako kanceláře hlavních... (DETAIL STADIONU)

Saint Denis

Saint Denis

Region: Île-de-France Saint-Denis je město v severní části metropolitní oblasti Paříže, od jejího centra je vzdálené 10 km. Nachází se zde významná katedrála svatého Diviše (dříve klášterní kostel, dnes... (DETAIL STADIONU)

Lens

Lens

  Region: Nord-Pas-de-Calais Lens je nejmenší město, ve kterém se bude hrát závěrečný turnaj Euro 2016. Je to město v pohybu! Živé a mladé. Leží uprostřed trojúhelníku Londýn – Paříž – Brusel a dostane se vám zde... (DETAIL STADIONU)

Saint Étienne

Saint Étienne

Region: Rhône-Alpes Saint Étienne [sanetien] je známé především díky svému prvoligovému fotbalovému týmu a pro muzeum moderního umění. To to muzeum vlastní totiž jednu z největších sbírek poválečného umění ve... (DETAIL STADIONU)

Lille

Lille

Region: Nord-Pas-de-Calais Lille [lil] Kdysi velké průmyslové centrum severu na řece Deûle, se přeměnilo do nádherné metropole se stylovou moderní architekturou namíchanou se starými flanderskými domky a starou... (DETAIL STADIONU)

Marseille

Marseille

Region:Provence–Alpes-Côte d'Azur Marseille [marsej] je druhé největší francouzské město a zároveň také směsice nejrůznějších kultur. Ačkoliv historie města byla až do 18. století podobná ostatním provensálským... (DETAIL STADIONU)

Toulouse

Toulouse

Region: Midi – Pirénées Toulouse nebo také Růžové město je místem studentů, kultury a sportu. Během 15. a 16. století zažilo obchodní rozkvět a vyrostlo zde velké množství cihlových paláců. Dnes je Toulouse městem... (DETAIL STADIONU)

00001-8
Reklama
00001-8
Reklama