Články

Pelta podpořil trenéra Vrbu, mužstvo podle něj...

Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta podpořil ve funkci trenéra reprezentace Pavla Vrbu. Kouč má jeho plnou důvěru i do kvalifikace o mistrovství světa. Tým pod Vrbovým vedením podle Pelty fungoval velmi... (CELÝ ČLÁNEK)

23. června 2016
Pelta podpořil trenéra Vrbu, mužstvo podle něj fungovalo dobře

Češi doplatili na malou zkušenost s těžkými...

Vyřazení už ve skupině mistrovství Evropy potvrdilo obavy, které český fotbal v poslední době sužují. Čeští hráči přestávají být konkurenceschopní elitnímu evropskému fotbalu, protože až na výjimky nepůsobí v předních... (CELÝ ČLÁNEK)

22. června 2016
Češi doplatili na malou zkušenost s těžkými zápasy

Trenér VRBA: Nevidím důvod, proč bych měl...

Trenér české reprezentace Pavel Vrba po utkání s Tureckem: (CELÝ ČLÁNEK)

Trenér VRBA: Nevidím důvod, proč bych měl končit

Češi mohou narazit na Itálii, Francii či Wales

Čeští fotbalisté se v případě postupu do osmifinále mistrovství Evropy mohou utkat s domácí Francií, obhájcem stříbra Itálií či s Walesem, který překvapivě vyhrál skupinu B. Svěřenci trenéra Pavla Vrby však musejí... (CELÝ ČLÁNEK)

21. června 2016

O postupu Čechů může rozhodovat i fair play

České fotbalisty čeká v úterý proti Turecku rozhodující utkání o účast v osmifinále evropského šampionátu a postupových variant je před zápasem několik. Národní tým má po dvou duelech jeden bod a výhra by mu měla... (CELÝ ČLÁNEK)

20. června 2016

Rosický má trhlinu ve svalu, EURO pro něj...

Pro kapitána české fotbalové reprezentace Tomáše Rosického mistrovství Evropy ve Francii skončilo. Dnešní vyšetření v Tours ukázalo, že pětatřicetiletý záložník má částečnou trhlinu ve stehenním svalu, který si poranil... (CELÝ ČLÁNEK)

18. června 2016
Rosický má trhlinu ve svalu, EURO pro něj skončilo

Narazí Češi v osmifinále na Slováky? V případě...

Po včerejším zmrtvýchvstání českého týmu v zápase s Chorvatskem se šance na postup do osmifinále evropského šampionátu Vrbovým svěřencům o notný kus zvětšily. Stejnou měrou se začínají tuzemští fanoušci ohlížet... (CELÝ ČLÁNEK)

Narazí Češi v osmifinále na Slováky? V případě postupu ze třetího místa se to může stát

Pro Rosického EURO skončilo, kapitán další...

Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický na mistrovství Evropy dohrál. Důvodem je zranění stehenního svalu, které si přivodil v závěru dnešního duelu s Chorvatskem. (CELÝ ČLÁNEK)

17. června 2016
Pro Rosického EURO skončilo, kapitán další učinkování vyloučil

Skvělý závěr proti Chorvatům, Škoda a Necid...

Čeští fotbalisté na mistrovství Evropy ve druhém utkání ve skupině remizovali s Chorvatskem 2:2, přestože v St. Etienne dlouho prohrávali o dvě branky. O vyrovnání se v 92. minutě postaral střídající Tomáš Necid... (CELÝ ČLÁNEK)

Skvělý závěr proti Chorvatům, Škoda a Necid zařídili remízu 2:2

Kapitán Rosický: Bereme to jako klíčový zápas

Čeští fotbalisté prohráli úvodní zápas na evropském šampionátu se Španělskem 0:1 a kapitán Tomáš Rosický proto bere páteční druhý duel skupiny s Chorvatskem jako klíčový. Věří, že reprezentace předvede oproti... (CELÝ ČLÁNEK)

Pelta: Mezi hráči je nebezpečně dobrá...

Za českou fotbalovou reprezentací v úterý dorazil do Tours, kde má tým během evropského šampionátu ve Francii základnu, předseda FAČR Miroslav Pelta. Pochvaluje si, jak dobrá atmosféra okolo týmu panuje, a věří, že... (CELÝ ČLÁNEK)

15. června 2016
Pelta: Mezi hráči je nebezpečně dobrá atmosféra

Kdybychom to otevřeli, dopadli bychom o hodně hůř,...

Brankář Petr Čech dělal mezi tyčemi, co mohl, ale prohře českých fotbalistů 0:1 v úvodním utkání evropského šampionátu se Španělskem nezabránil. V Toulouse ho v 87. minutě ho po centru Andrése Iniesty překonal hlavou... (CELÝ ČLÁNEK)

13. června 2016
Kdybychom to otevřeli, dopadli bychom o hodně hůř, řekl Čech

Češi byli blízko remíze, ale nakonec podlehli...

Čeští fotbalisté na úvod mistrovství Evropy podlehli obhájcům titulu Španělům 0:1. Celý zápas se dobře bránili, tři minuty před koncem už ale neuhlídali stopera Barcelony Gerarda Piquého. Odpovědět ještě mohl... (CELÝ ČLÁNEK)

Češi byli blízko remíze, ale nakonec podlehli Španělsku gólem tři minuty před koncem

V sestavě proti Španělsku je Gebre Selassie i...

Trenér českých fotbalistů Pavel Vrba postavil do zahajovacího utkání evropského šampionátu proti Španělsku na pravý kraj zálohy Theodora Gebre Selassieho, který obvykle hraje v obraně. Na stoperu vedle lídra Tomáše... (CELÝ ČLÁNEK)

V sestavě proti Španělsku je Gebre Selassie i Hubník

Rosický: Nepřijeli jsme jen něco zkusit. Budu...

Podle kapitána Tomáše Rosického budou mít čeští fotbalisté v pondělním zahajovacím utkání evropského šampionátu proti Španělsku šanci jen tehdy, pokud všichni do jednoho podají skvělý výkon. Na turnaj se nepřijel... (CELÝ ČLÁNEK)

12. června 2016
Rosický: Nepřijeli jsme jen něco zkusit. Budu bojovat, co to půjde

Češi chtějí na úvod EURA zaskočit obhájce ze...

Čeští fotbalisté v pondělí začnou své účinkování na evropském šampionátu ve Francii a na úvod je čeká nejtěžší možný vstup do turnaje. V Toulouse změří síly se Španělskem, které vyhrálo poslední dvě Eura. Reprezentanti... (CELÝ ČLÁNEK)

Češi chtějí na úvod EURA zaskočit obhájce ze Španělska

Češi naposledy trénovali v Tours před přesunem do...

Příprava českých fotbalistů na pondělní vstup do evropského šampionátu proti Španělsku pomalu finišuje. Reprezentanti si dnes v Tours, kde během turnaje sídlí, naposledy zatrénovali před nedělním přesunem do dějiště... (CELÝ ČLÁNEK)

11. června 2016
Češi naposledy trénovali v Tours před přesunem do Toulouse

Fotbalisté si v Tours mohou užívat park i české...

Čeští fotbalisté našli v hotelu Clarion Chateaux Belmont v Tours, kde budou pobývat během evropského šampionátu ve Francii, ideální prostředí. Ve čtyřhvězdičkovém komplexu, vybudovaném ze zrekonstruovaného zámku ze... (CELÝ ČLÁNEK)

9. června 2016
Fotbalisté si v Tours mohou užívat park i české televizní stanice

Čeští fotbalisté odletěli do Francie, dějiště...

Čeští fotbalisté dnes hodinu před polednem odletěli z Prahy na mistrovství Evropy do Francie. Na palubě letadla byl kompletní tým včetně Bořka Dočkala, který doléčuje zranění z přípravného utkání s Ruskem. Do Tours,... (CELÝ ČLÁNEK)

8. června 2016
Čeští fotbalisté odletěli do Francie, dějiště evropského šampionátu

V Edenu opět reprezentace nevyhrála. Čeští...

Čeští fotbalisté prohráli v generálce na mistrovství Evropy ve Francii s Jižní Koreou 1:2. Hosté vedli v Edenu po gólech Jun Pit-karama a Suk Hjon-čuna v poločase 2:0 a ve 46. minutě už jen snížil tečovanou střelou... (CELÝ ČLÁNEK)

5. června 2016
V Edenu opět reprezentace nevyhrála. Čeští fotbalisté v generálce na EURO podlehli 1:2 Koreji

Češi začnou EURO proti Španělsku. Týmu, který...

Čeští fotbalisté začnou své vystoupení na mistrovství Evropy proti nejtěžšímu možnému soupeři. Španělsko v poslední dekádě vládne nejen mezinárodnímu, ale i klubovému fotbalu. Žádná jiná země za poslední roky... (CELÝ ČLÁNEK)

2. června 2016
Češi začnou EURO proti Španělsku. Týmu, který změnil pojetí fotbalu

Rosický se trefil po dvou letech. Česko - Rusko...

Čeští fotbalisté v přípravě na mistrovství Evropy porazili Rusko 2:1. V duelu hraném na rakouském soustředění v Innsbrucku brzy prohrávali po gólu Alexandra Kokorina, krátce po změně stran ale srovnal ranou z voleje... (CELÝ ČLÁNEK)

1. června 2016
Rosický se trefil po dvou letech. Česko - Rusko 2:1

Vrba vyřadil z nominace na EURO podle očekávání...

Do konečné třiadvacetičlenné nominace české fotbalové reprezentace na mistrovství Evropy ve Francii se podle očekávání nevešli záložník Lukáš Mareček a útočník Patrik Schick, kteří už na nynější soustředění v Rakousku... (CELÝ ČLÁNEK)

31. května 2016
Vrba vyřadil z nominace na EURO podle očekávání Schicka a Marečka

Dopingoví komisaři přepadli českou reprezentaci....

Čeští fotbalisté dnes na soustředění v rakouském Kranzachu podstoupili dopingovou kontrolu. Komisaři dorazili brzy ráno a narušili hráčům i trenérovi Pavlu Vrbovi dopolední program. Vzorky moči a krve muselo odevzdat... (CELÝ ČLÁNEK)

30. května 2016
Dopingoví komisaři přepadli českou reprezentaci. Vzorek musel dát i Rosický

Fotbalisté si v pohodě zvedli sebevědomí, nad...

Čeští fotbalisté zahájili přípravu na mistrovství Evropy výhrou 6:0 nad Maltou. V duelu hraném na soustředění v rakouském Kufsteinu svěřenci Pavla Vrby dominovali a převahu už v první půli zužitkovali Jaroslav Plašil,... (CELÝ ČLÁNEK)

27. května 2016
Fotbalisté si v pohodě zvedli sebevědomí, nad Maltou vyhráli 6:0

Fotbalová reprezentace zahájila soustředění v...

Česká fotbalová reprezentace se včera přesunula do rakouského Kranzachu a odstartovala tam soustředění před evropským šampionátem ve Francii. Národní tým přivítalo v tyrolském městečku, kde se bude chystat do příští... (CELÝ ČLÁNEK)

26. května 2016
Fotbalová reprezentace zahájila soustředění v Rakousku před ME

Rosický se teď soustředí na EURO, ale Sparta pro...

Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický po odchodu z Arsenalu myslí jen na letní mistrovství Evropy a svou klubovou budoucnost nyní pustil z hlavy. Pětatřicetiletý záložník však přiznal, že pražská Sparta, která... (CELÝ ČLÁNEK)

24. května 2016
Rosický se teď soustředí na EURO, ale Sparta pro něj bude téma

Trenér Vrba zúžil kádr. Na EURO nepojedou Zahustel,...

Z nominace české fotbalové reprezentace na soustředění v Rakousku a následné mistrovství Evropy ve Francii vypadli obránce Ondřej Zahustel, záložník Jan Kovařík a nečekaně také útočník Matěj Vydra. Trenér Pavel Vrba... (CELÝ ČLÁNEK)

20. května 2016
Trenér Vrba zúžil kádr. Na EURO nepojedou Zahustel, Vydra a Kovařík

Nominace na EURO: Nechybí Rosický, Hubník i Schick....

V předběžné, osmadvacetičlenné nominaci trenéra české fotbalové reprezentace Pavla Vrby na soustředění v Rakousku a následné mistrovství Evropy ve Francii nechybí uzdravený kapitán Tomáš Rosický. Čtvrtým stoperem je... (CELÝ ČLÁNEK)

19. května 2016
Nominace na EURO: Nechybí Rosický, Hubník i Schick. Pět hráčů do Francie neodletí

Kouči Vrbovi březnové duely ukázaly, na co někteří...

Trenérovi fotbalové reprezentace Pavlu Vrbovi ukázaly březnové přípravné zápasy ve čtvrtek doma se Skotskem a v úterý ve Švédsku, na co někteří hráči mají. Potěšili ho ti, kteří nastoupili poprvé, nebo nemají příliš... (CELÝ ČLÁNEK)

30. března 2016
Kouči Vrbovi březnové duely ukázaly, na co někteří hráči mají

Vydra věří, že by mu gól mohl pomoci při nominaci...

Útočník Matěj Vydra poprvé od předloňského září nastoupil v základní sestavě fotbalové reprezentace a vyrovnávacím gólem ve 26. minutě přispěl k remíze v přípravném duelu ve Švédsku. Hráč anglického druholigového... (CELÝ ČLÁNEK)

Vydra věří, že by mu gól mohl pomoci při nominaci na Euro

Češi Ibrahimovice uhlídali a ve Švédsku remizovali...

Čeští fotbalisté remizovali v posledním přípravném zápase před květnovou nominací na soustředění před mistrovstvím Evropy s domácím Švédskem 1:1. Seveřané vedli po trefě Marcuse Berga, ve 26. minutě vyrovnal Matěj... (CELÝ ČLÁNEK)

29. března 2016
Češi Ibrahimovice uhlídali a ve Švédsku remizovali 1:1

Program zápasů české reprezentace

(CELÝ ČLÁNEK)

26. března 2016

Skotové slaví premiérovou výhru v Česku. Vrbův tým...

První střela, první a jediný gól. Už v desáté minutě se Skotové ujali vedení, které díky srdnatosti, ale i bezzubému výkonu českého týmu, ubránili. Nepovedenou první část březnové přípravy mohou čeští reprezentanti... (CELÝ ČLÁNEK)

24. března 2016
Skotové slaví premiérovou výhru v Česku. Vrbův tým byl nevýrazný

Nominace na přátelské zápasy se Skotskem a...

Trenér Pavel Vrba oznámil nominaci na úvodní zápasy české reprezentace, které se hrají 24. března se Skotskem na Letné a 29. března ve Švédsku. Zápasy budou poslední prověrkou českého týmu před závěrečnou přípravou na... (CELÝ ČLÁNEK)

20. března 2016
Nominace na přátelské zápasy se Skotskem a Švédskem

Nedvěd: Kluci mohou ve Francii překvapit. Přeju jim...

Cesta jeho reprezentačních nástupců na EURO 2016 ho doslova nadchla. I proto si Pavel Nedvěd pohrává s myšlenkou, že výběr kouče Pavla Vrby může ve Francii překvapit stejně jako tým, který vybojoval senzační stříbro na... (CELÝ ČLÁNEK)

23. listopadu 2015
Nedvěd: Kluci mohou ve Francii překvapit. Přeju jim úspěch!

Vrba varuje: Kdo může mít problémy s nominací na...

Ano, skutečně je to tak. Reprezentace pod vedením trenéra Pavla Vrby nedokázala ani jeden zápas dohrát bez inkasovaného gólu. A přípravné duely se Srbskem a Polskem nebyly výjimkou. Jak sám kouč přiznal, defenzivu bude... (CELÝ ČLÁNEK)

19. listopadu 2015
Vrba varuje: Kdo může mít problémy s nominací na EURO?

Los EURO 2016: Čechům hrozí skupina smrti!

Je dobojováno. EURO 2016 už zná všech svých 24 účastníků. Po odvetných barážových zápasech už navíc do finální podoby vykrystalizovaly jednotlivé koše pro losování základních skupin. Čeští fotbalisté budou ve třetí ze... (CELÝ ČLÁNEK)

18. listopadu 2015

Češi v posledním zápase roku prohráli v Polsku...

Tým trenéra Pavla Vrby neprodloužil ve Vratislavi vítěznou náladu z předešlé přípravy se Srbskem, když po dvou inkasovaných brankách v prvních dvaceti minutách už nedokázal odvrátit s domácím Polskem konečnou... (CELÝ ČLÁNEK)

17. listopadu 2015
Češi v posledním zápase roku prohráli v Polsku 1:3

Premiéra vyšla na jedničku. A EURO? V koutku ho...

První zápas a hned gól! Ondřej Zahustel na svou premiéru ve fotbalové reprezentaci určitě nezapomene. Ofenzivní univerzál z Mladé Boleslavi přidal čtvrtý gól českého týmu v přípravném duelu se Srbskem, který pečetil... (CELÝ ČLÁNEK)